Вверх
  • 06.05.2024, 03:12

25.07.2016, 10:14

Дніпро - Волинь - 5:0. Молодь - ударна сила дніпрян!

Ударна сила дніпрян в особі молодих виконавців стала вирішальним чинником у легкій перемозі господарів.

З обох сторін один одному протистояли симбіози молодості та досвіду. Набагато кращі враження залишились від того, що запропонував глядачам і супернику Дмитро Михайленко, хоча за прізвищами лучани навряд чи поступались господарям. Поєднувало опонентів і те, що про підсилення з лави запасних мови йти не могло – хіба що про свіжу кров. Але і тут міцніше резерви виявились у «Дніпра». Загалом же захист «Волині» діяв напрочуд некваліфіковано, тому шанси біля воріт Артема Кичака виникали регулярно. Інша справа, що реалізація була цілком пристойною, що говорить про користь виступів у Чемпіонаті U-21 та Чемпіонаті U-19, якщо серйозно до них ставитись і якщо клубна школа працює продуктивно.

Справу до 3:0 господарі довели за першу чверть гри. Денис Баланюк відзначився дублем, використавши націлені передачі Сергія Політила та Олександра Сватка. А між цими взяттями воріт свій гол забив ще й Ігор Когут, на якого з лівого флангу навішував іменинник – Андрій Блізніченко.

Затишшя тривало аж до останньої 10-хвилинки, коли Юрій Вакулко хотів допомогти відзначитись Блізніченку, проте сам таки і встиг другим темпом на підбирання – 4:0.

А фінальну крапку поставив Владислав Кочергін, який вдало підставив ногу після навісу зі штрафного від Сергія Кравченка. За різницею м’ячів саме «Дніпро» буде лідером після першого ігрового дня.

Ліга Парі-Матч,  тур, Дніпро, Стадіон "Дніпро-Арена"

Дніпро - Волинь - 5:0

Головний арбітр: Олександр Дердо (Одеська область)

Голи: Баланюк 5, Когут 16, Баланюк 21, Вакулко 84, Кочергін 90

Дніпро: Шеліхов - Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Польовий - Політило, Когут (Кочергін 72) - Вакулко (Чеберко 87), Кравченко, Блізніченко (Лунєв 86) - Баланюк

Волинь: Кічак - Никитюк, Логінов (Ляшенко 73), Шабанов, Шаповал - Гуменюк, Герасим'юк - Дудік (Петров 46), Задерецький - Діденко, Козьбан (Чепелюк 60)

Попередження: Когут 23 - Шаповал 41