Вверх
  • 19.05.2024, 10:17

23.07.2016, 20:03

Сталь - Карпати - 0:3. Приголомшлива перемога львів'ян

Львів’яни приголомшили господарів, не лише грамотно перегравши їх, а й не залишивши сумнівів у своїй перевазі.

Склад кам’янчан включав у себе геть досвідчених та перевірених попереднім сезоном виконавців. Єдиним винятком став голландський нападник Сільвано Комваліус, однак він, судячи з гри, до реалій українського футболу ще не призвичаївся.

Наставник «Карпат» Сергій Зайцев просто змушений був випускати з перших хвилин кількох необстріляних вихованців місцевої школи.

Мабуть, цим і пояснюється територіальне домінування «Сталі» у стартовий відрізок. У неї виділявся Денис Васін. Саме він не наважився на завершальний удар, а після його ж подачі Роман Карасюк не влучив у рамку. Натомість вже перша ж серйозна відповідь гостей мала б змусити суперника замислитись, тим більше Амбросій Чачуа пробачив захист, влучивши з кількох метрів у стійку.

Проте незадовго до перерви Чачуа не лише виправився, але за лічені миттєвості «Карпати» й поготів практично вирішили долю матчу. Відкрив півзахисник галичан рахунок дальнім ударом, причому тепер каркас воріт був за нього. А потім Володимир Костевич навісив на Густаво Бланко-Лещука. За аргентинцем взагалі ніхто не стежив, тому йому головою було легко закріпити щойно почате партнерами.

Перерва не стала порятунком для «Сталі». Більш того, вона поступилась з «великим» рахунком. Якщо Юрій Паньків виручив від третього м’яча, коли Максим Грисьо практично опинився сам на сам, то зробити Бланко-Лещуку гольовий «дубль» не зумів, а вивів на ударну позицію одноклубника Ігор Худоб’як. Жодних натяків на зміну сценарію підопічні Еріка ван дер Меєра не продемонстрували.

Сталь - Карпати - 0:3

Ліга Парі-Матч, 1 тур, 23.07.2016, м. Дніпро

Арбітри: Іван Бондар (Київ), Денис Шудрік (Сімферополь), Анатолій Дудчик (Чернігів).

Сталь: Паньків, Пашаєв, Іщенко, Кравченко (Стаменковіч, 83), Воронін, Карасюк, Каленчук, Г. Малакян (Деул, 50), Е. Малакян (Мисик, 56), Васін, Комваліус.

Карпати: Підківка, Ксьонз, Лобай, Нестеров, Кравець, Новотрясов, Чачуа, Худоб’як (Маркович, 80), Костевич, Грисьо (Мірошніченко, 57), Ґ. Лещук (Саламаха, 83).

Голи: Амбросій Чачуа (41 хв.) - 0:1, Густаво Бланко-Лещук (43 хв.) - 0:2, Густаво Бланко-Лещук (61 хв.) - 0:3.

Попередження: Карасюк, 29, Пашаєв, 57, Воронін, 75, Деул, 84 – Новотрясов, 8, Кравець, 26, Чачуа, 74.